3 tasuta MOOC veebikursust Prantsuse digitaalse ülikooli veebikeskkonnas FUN

18. September 2017 / 3. Detsember 2017

Prantsuse riiklik digitaalsete tehnoloogiate uurimise agentuur Inria Learning Lab pakub 3 tasuta MOOC veebikursust, mille leiate Prantsuse digitaalse ülikooli France Université Numérique veebikeskkonnast (FUN). Kursustele saab veel registreeruda! 

Mis on MOOC veebikursus? Rohkem infot siin 

Inria Learning Lab poolt koostatud MOOC veebikursused alates septembrikuust:

MOOC “Internet Measurements: a Hands-on Introduction” (EN)
Kursus avatud alates 18. septembrist kuni 5. novembrini 2017

Tegu on ingliskeelse kursusega, mis pakub sissejuhatust interneti metroloogia praktikale. Kursuse fookuses on erinevate mõistete ja mõõtmisviiside selgitamine.

MOOC “Web sémantique et Web de données” (FR)
Kursus avatud alates 25. septembrist kuni 3. detsembrini 2017

Prantsuskeelne kursus, mille eesmärgiks on pakkuda väljaõpet veebiandmete ja -semantika standardite alal. Tutvustatakse mitmeid informaatilisi keeli, millega õpitakse tundma semantilist veebi.

MOOC “Introduction to a Web of Linked Data” (EN)
Kursus avatud 25. septembrist kuni 29. oktoobrini 2017

Ingliskeelne kursus, mis on sissejuhatuseks ühendatud andmete standardite tundmisele ja semantilise veebi loomise alusprintsiipide mõistmisele. Kursus kestab 4 nädalat, mille raames saab ülevaate Veebi ühest olulisemast arengusuunast.

Inria Learning Lab eesmärgiks on arendada digitaalse e. e-hariduse valdkonda. MOOC (Massive Open Online Courses) veebikursused on koostatud digivaldkonna uurijate ja spetsialistide poolt, et pakkuda õppematerjale, mille fookuses on uute tehnoloogiate tutvustamine.

Registreeruge kohe! Kursused on põnevad ja arendavad!

Jälgige uudiseid Inria Learning Lab tegemistest ja leidke rohkem informatsiooni MOOC veebikursuste kohta:
Twitter: @InriaLearnLab
Facebook: @InriaLearningLab
Veebileht: learninglab.inria.fr

Loe artiklit teises keeles: Français, English,

Kandideerige kunsti- ja arhitektuurierialadele Prantsusmaal

13. November 2017 / 2. Mai 2018

Tahate minna Prantsusmaale kunsti- ja arhitektuurierialadele õppima? Kandideerimine toimub läbi CampusArt online süsteemi ja taotluste vastuvõtt on avatud. Taotlusi saab esitada 15. veebruarini 2018. CampusArt on prantsuse kunsti- ja arhitektuurikõrgkoolide võrgustik, mida toetavad mitmed...

Loe edasi

6.-15. novembrini toimub Study in France virtuaalne haridusmess

  Campus France Eesti korraldab koostöös 13 Campus France'i võrgustikku kuuluva riigiga virtuaalse haridusmessi Study in France ("Õpi Prantsusmaal"). 6. - 15. novembrini aset leidev internetipõhine haridusmess tutvustab 40 Prantsusmaa kõrgharidusasutust tulevastele tudengitele ja...

Loe edasi

Novembris arutleme digitaalsetel teemadel!

7. November 2017 / 30. November 2017 - Tallinn

Prantsuse Instituudid üle maailma korraldavad Digitaalse Novembri raames innovaatilise digikultuuriga seotud üritusi. Prantsuse Instituut Eestis kutsub teid sel puhul kahele debatile, mis on pühendatud nii Prantsusmaal kui Eestis aktuaalsetele teemadele: 7. novembril on arutelu all tõejärgne...

Loe edasi