Keelereis Prantsusmaale

Prantsuse Instituut koostöös Méditerranez-vous programmiga pakub teile suurepärast võimalust õppida prantsuse keelt Lõuna-Prantsusmaal! Prantsuse Instituudi õpilastele soodustused.

Õppige prantsuse keelt Montpellier’s asuvas väikses täiskasvanutele mõeldud koolis ja sukelduge täiel määral prantsuse kultuuri! Vaid 8 kilomeetri kaugusel Vahemerest, saate omandada prantsuse keelt ning nautida maalilise Lõuna-Prantsusmaa linnakese Montpellier’ võlusid. Külastage koos oma õpetaja ja rühmakaaslastega kohalikke restorane, jalutage rannas ja pidage piknikku, külastage teatrit… Saate kaasa unustamatud mälestused!

Intensiivkursused Méditerranez-vous pakuvad :

  • Intensiivkursust kas 1 või 2 nädala jooksul
  • 20 või 36 tundi prantsuse keelt nädalas
  • Väikeseid rühmi, kus on 3 kuni 7 õpilast grupis
  • Õpet vastavalt teie keeletasemele: A2–C2
  • Kodumajutust
  • Koos Prantsuse Instituudi soodustusega hinnad 250 €, 370 € ja 550 € nädalas

Koolis pakutakse erinevatele keeletasemetele mõeldud eri tüüpi kursusi, millega on lahutamatult seotud keelepraktika – kohtumised viinamarjakasvatajatega veiniistandustes, kunstnikega nende ateljeedes, linnatuurid ja palju muud. See on võimalus aktiveerida oma prantsuse keel ka suhtlustasandil, nautides samas mõnusat õhkkonda – viibides näiteks vabas õhus kooli aias, kohvitassi ja croissant’i või veiniklaasiga. Sajanditevanune Montpellier ootab teid!

Lisainfo: cours(at)ife.ee  või 627 1196

Loe täpsemalt Méditerranez-vous kodulehelt!

Loe artiklit teises keeles: Français, English, Русский,